Виховна робота

Досвід виховної роботи з теми «Розвиток творчих (художніх) здібностей учнів» занесено до скарбниці передового педагогічного досвіду Придніпров’я у 2003 році. Очолює виховну роботу Гондар Т.Є., заступник директора з виховної роботи з 1987 року.

Мета:  виховання громадянина України, здібного до активного самостійного життя. Виховна робота в школі проводиться під девізом "Через творчу особистість – до духовного здоров’я". Виховна робота базується на методиці КТС по темі «Розвиток творчих здібностей учнів»:

Фестиваль пісні проводиться з 1987 року для учнів 2-11 класів. Фестиваль кожен рік запалює дитячі зірки: Ромашко А., Богдан Н.,Литвин А., Алієв Є.Фестиваль казки проводиться з 1992 року для учнів 1-4 класів. Із року в рік діти крокують добрими стежками народної мудрості. Інсценуються казки «Колобок»,  «Теремок», «Коза-дереза», «Кошкин дом".

Бал квітів проводиться з 2000 року для учнів 5-6 класів. Незвичайні, яскраві квіти розповідають про себе дивовижні історії, мудрі легенди.

 

КВК проводиться  для учнів 7-9 класів за різними напрямами: літературний, новорічний, по дорожньому руху. Школярам створюється ситуація успіху.

Конкурс «Нумо, дівчата!» проводиться з 1991 року для учнів 10 класів. Учні готують різноманітні танці, виконують творчі завдання: «Сучасний український одяг», «Капелюхи», екібани.
Конкурс «Нумо, хлопці!» проводиться з 1978 року для учнів 11 класів. Хлопці змагаються не тільки у спортивних конкурсах, а й зачаровують глядачів прекрасним виконанням вальсу. 



Тематичні місячники дають можливість активізувати діяльність учнів, пропонуючи різні форми роботи: рольові ігри, диспути, години громадянськості, зустрічі, години самоврядування. Класні керівники виступають в ролі керівної і направляючої сили.
Здобутки:
Учні школи є постійними учасниками районних та обласних конкурсів художньої самодіяльності «Ранкові зірки»
2000 р досвід роботи школи з питань діагностики слухався в ІППО м. Дніпропетровська (лекції)
2001 р досвід роботи школи з питань розвитку творчих здібностей учнів слухався на обласному семінарі (Солонянський район)
2003 р «Обласний педагогічний ярмарок». Досвід школи по темі «Розвиток творчих здібностей дітей» та «Інноваційні педагогічні технології» занесено в обласну скарбницю ППД
2004 р проведений районний семінар з виховної роботи з теми естетичного виховання
З 1995 р в рамках школи проходить експеримент по темі «Що  сприяє учням добре навчатися».
2001-2005 р досвід роботи школи з питань виховної роботи слухався на районних МО класних керівників; заступників директорів з виховної роботи.
2005 р досвід роботи школи з питань управлінської діяльності; методика КТС слухався в ІППО (м.Дніпропетровськ).
Туристсько-краєзнавча робота в Магдалинівській СЗШ 
  • Декілька років наші туриські загони збирають матеріал по темі: «Історія міст і сіл України». 
  • В 2007 році на районному конкурсі «Рюкзачок» ми презентували туристичний матеріал «Село моє, для мене ти єдине».
  • У наші школі є вчителі з великим туристичним досвідом - це Косарєва Олександра Петрівна. 
  • Проводиться робота по дослідженню життя і творчості видатних і талановитих людей Магдалинівки. Зібрані матеріали про майстринь вишивки Наталію Дмитрівну Непочатих, Волошановську Зою Миколаївну, справжню художницю Юрченко Галину Яківну і поета Віктора Кузьмича Садиленка.
  • Учні школи працювали над вивченням історії створення місцевого історико-краєзнавчого музею та життєвого шляху його першого директора Кулакова Дмитра Тарасовича. 
«Барвограй» - таку назву має піонерська дружина Магдалинівської середньої загальноосвітньої школи. Піонерська дружина об’єднує дітей та підлітків з 1 по 8 класи. Організація створена і діє на принципах добровільності рівноправ’я її членів, самоврядування, законності і гласності. Основною метою діяльності організації є захист прав та інтересів своїх членів, об’єднання зусиль для добрих і корисних справ, створення умов для розвитку здібностей підростаючого покоління, а також виховання у дітей віри в себе, в свої сили, любов до своєї Вітчизни, до краю, в якому народилися. Члени організації керуються у своїй роботі програмою « Я – родина  - Батьківщина». Рішення про прийняття в члени організації приймає рада піонерської дружини.



Барвограй включає в себе 25 загонів. Кожен загін має свою назву і командира загону. З командирами загонів раз в місяць проводяться заняття на яких обговорюються проблеми організації, проведення загальношкільних свят.
Учні з 1 по 4 класи мають свою піонерську дружину, яка називається «Барвінкова країна»
Жителі «Барвінкової країни» звуться «барвінчатами». Їх символом є барвінок. Допомагають барвінчатам піонерські ватажки. Кожен загін з 1 по 4 класи має своїх вожатих. Вожаті допомагають проводити їм виховні години, готуватись до свят, влаштовують екскурсії в Будинок дитячої творчості, а також розповідають їм про піонерську організацію, влаштовують зустрічі «барвінчат» і піонерів.

Учні 9-11 класів входять до спілки Ради лідерів.

Рада лідерів має такі центри:


Також учні 9-11 класів проводять загальношкільні збори, на яких аналізують своє навчання, поведінку та відвідування уроків. Ці учні чергують по школі , підтримують чистоту і порядок, а також дисципліну серед молодших учнів. Кожного понеділка проводиться радіопередача, на якій учні виступають зі звітами про чергування та навчання протягом тижня. Також учні нашої школи беруть участь в багатьох обласних акціях, конкурсах.

Наше опитування
Ви відвідували нашу школу?
Всього відповідей: 122
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Інформатика в школі
Магдалиновский вестник
Сайт с.Магдалинівка
ПриватБанк